Catalogusnummer: 2399
Paar gestoken houten vaasvormige lampvoeten

met gemarmerde polychroom voet en één zijde verzilverd, met oranje stoffen halve kappen

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400

Hamerprijs: € 400