Sluiten1400-1544 - Een selectie uit Dr. Nasrs Wunderkammer
Bestaande uit de volgende delen: 1-3 Vögel, 1-3 Säugethieren, Die Niederen Thiere, Die Kriechtiere und Lurche, Die Fische en Die Insecten. Allen geïllustreerd met vele chromolitho's en gravures. Gebonden in half lederen banden, goud op snee.
h. 26 cm, b. 18 cm
[10]
1400-1544 - Een selectie uit Dr. Nasrs Wunderkammer
Bestaande uit drie delen met fraaie Jugendstil kaft. Rijk geïllustreerd.
h. 24 cm, b. 17 cm
Twee delen. A - H en H - Z. Half linnen gebonden.
h. 22 cm, b. 14 cm
Volume 1 t/m 25 in acht delen. Half leer gebonden, verguldingen op de band. Hierbij Olf Praamstra, Busken Huet, Een Biografie, Uitgeverij Sun Amsterdam, 2007
h. 20 cm, b. 14 cm
[9]
Bestaande uit drie delen, uitgevoerd met talrijke chromolithografiën en uitschuifkaarten. In rode gekartonneerde banden/
h. 23 cm, b. 16 cm
Gesigneerd door de auteur, gelimiteerde uitgave van 1000 stuks waarvan 100 stuks gesigneerd en genummerd, dit is boek is nummer 5. Uitgegeven door Humprey Milford, Oxford University Press, London. Linnen kaft.
h. 30 cm, b. 24 cm
Uitgegeven door Standard Publishing House, New York, uitgevoerd met talloze illustraties. Half leer gebonden, gemarmerd op snee.
h. 24 cm, b. 18 cm
Bestaande uit drie delen, rijk geïllustreerd met kleuren- en zwart wit afbeeldingen. Gebonden in blauw linnen omslag met vergulde tekst.
h. 28 cm, b. 21 cm
Uitgegeven door T.C & E.C. jack Ltd, London and Edinburgh. Gebonden in blauw linnen band, met talloze afbeeldingen en foto's in kleur- en zwart wit.
h. 27 b. 22,5 cm
De eerste moderne Nederlandstalige encyclopedie . Bestaande uit zestien delen inclusief deel XVI Platen. Half leer gebonden, gemarmerd op snee. (in uitstekende staat mét het vaak ontbrekende deel met de illustraties).
h. 25 cm, b. 16,5 cm
[16]
Fotoalbum, uitgevoerd met rood linnen band.
h. 31,5 cm, b. 24,5 cm
Bestaande uit twee delen in linnen gebonden. Compleet met alle plaatjes.
h. 22,5 cm, b. 14,5 cm
Verzameling chromolithografieën. Gebonden in rood lederen band. UItgave Rueff et Cie, Éditeurs, 106 Boulevard Saint-Germain Paris.
h. 39 cm, b. 28,5 cm
Gebonden in groen linnen band, compleet met talloze handgekleurde illustraties.
h. 21 cm, b. 15 cm
Uitgevoerd met linnen band met vergulde titel en afbeelding van leeuw. Rijk geïllustreerd door de tekst met talloze gekleurde afbeeldingen.
h. 21 cm, b. 14 cm
Drie deeltjes, uitgevoerd met papieren omslag, talloze gekleurde afbeeldingen.
h. 23 cm, b. 15 cm
Hierbij Einführung in die Europäische Meeresmollusken-Fauna, Dr. Otto Buchner, 1913. Beide uitgaves met talloze illustraties.
h. 20 - 22 cm, b. 13,5 - 15 cm
Hierbij Natuurkundige en Ophelderende Aanmerkingen over het eerste deel en derde deel van Katechismus der Natuur. Allen half leer gebonden, compleet met (uitklapbare) gravures.
h. 21 cm, b. 13 cm
[6]
Uitgegeven en ingeleid door Dr. W. J. H. Caron. Uitgevoerd in zwart linnen gebonden band.
h. 26,5 cm, b. 16,5 cm
Leer gebonden.
h. 15,5 cm, b. 12 cm
Uitgevoerd met gebonden linnen band, talloze zwart wit illustraties.
h. 23 cm, b. 17 cm
Bestaande uit vijf half leer gebonden delen. Compleet met deels handgekleurde gravures. (samengestelde set).
h. 22 cm, b. 13 cm
[5]
Geplaatst op boomstronk.
l. 80 cm, h. 55 cm
Geplaats op houten gelakte voet.
h. 25 cm, l. 44 cm
Staande op boomstronk, geheel geplaatst op ronde gezwart houten voet.
h. 37 cm, l. 70 cm
Geprepareerd op heuvel van aarde, geheel op grenenhouten plankje.
h. 6,5 cm, l. 18 cm
Geplaatst op gezwart houten gedraaide voet.
h. 37,5 cm, l. 32 cm
Geprepareerd op boomstronk.
h. 56 cm, l. 35 cm
In kronkelende pose.
l. 100 cm
Geplaatst op boomstronk.
h. 59 cm
Geprepareerd in staande pose.
h. 48 cm
Geplaatst op boomstronk.
h. 31 cm
Geplaatst onder glazen stolp. Deze krab leeft nabij het eiland Hokkaido op een diepte van 500 meter. Hierbij opgezette degenkrab (Limulidae).
h. 15 -26 cm
Geplaatst op boomstronk, geheel op rond gezwart houten voet.
h. 22 cm
Geplaatst op boomstronk, geheel op ronde houten voet.
h. 28 cm
Uitgevoerd met twee sets van twaalf gelithografeerde geren, aluminium meridiaan ring en voet.
diam. 30 cm, h. 42 cm
Voorstellende een en dezelfde vrouw in verschillende fasen in haar leven. In geperst leren foedralen.
h. 9 - 12 cm, b. 8 - 9,5 cm
Mogelijk voorstellende vader en zoon. In cuttapercha foedraal.
h. 12,5 cm, b. 10,5 cm
Voorstellende portret met vijf broers en vijf dubbelportretten. In geperst leren foedralen. (een zonder deksel).
h. 9 cm, b. 8 - 12 cm
[6]
Voorstellende kinderen. Waarbij kwart plaat daguerreotype, gekleurd. Allen in geperst leren foedralen. (een zonder deksel)
h. 7 - 12 cm, b. 6 - 9,5 cm
[4]
Voorstellende heren. beide in geperst leren foedralen.
Voorstellende heren. In foedraal. (geen deksels)
Bestaande uit Engels daguerreotype in kleur opgehoogd in rood leren foedraal en Amerikaans daguerreotype in geperst leren foedraal.
Ambro type met de hand ingekleurd portret van jongeman. Daguerreotype portret van heer.
Voorstellende heren. Waarbij heer met hoed staande geïmproviseerde studio. Een vroege daguerreotype van goed geklede jongeman, ca. 1840. Allen in geperst leren foedralen. (een zonder deksel).
h. 9,5 cm, b. 8 cm
Voorstellende dames en een dubbelportret. Een gesigneerd Tyson's Gallery, Philadelphia. Tintype met zittende dame met hoed in geïmproviseerde studio. Daguerreotype met portret van meisje met geblokte jurk. Vroeg daguerreotype , portret van moeder met kind. En portret van vrouw met goud aangezette details. Allen in geperst leren foedralen.
h. 9 cm, b. 8 cm
[7]
Voorstellende de danseres Katharina Abel. Ingelijst.
h. 21 cm, b. 13 cm, incl. lijst h. 28,5 cm, b. 20 cm