Melkkan, Amsterdam, Empire,
eivormig met gebogen sneb, roset en parelrand versiering, ronde platte, scharnierende deksel met pijnappelvormige knop, ebbenhouten strak voluutvormig oor(barstje), Mt. Barend van Mecklenburg 1779-1811 Amsterdam 1802 (onduidelijk afgeslagen), 1e gehalte, herkomst Fa. Beeling Leeuwarden
h 13 cm, br. 14 cm, diam ca. 8 cm, bruto 292 gr.
Herkomst: uit een particuliere nalatenschap
Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 440
Hamerprijs: € 440