2e zitting - Dinsdag 9 juni 19.00 uur: 0500-0724 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 557
Melkkan, Amsterdam, Empire,

eivormig met gebogen sneb, roset en parelrand versiering, ronde platte, scharnierende deksel met pijnappelvormige knop, ebbenhouten strak voluutvormig oor(barstje), Mt. Barend van Mecklenburg 1779-1811 Amsterdam 1802 (onduidelijk afgeslagen), 1e gehalte, herkomst Fa. Beeling Leeuwarden

h 13 cm, br. 14 cm, diam ca. 8 cm, bruto 292 gr.

Herkomst: uit een particuliere nalatenschap

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 440
Hamerprijs: € 440

Hamerprijs: € 440