7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Gerard Johan Staller (1880-1956)
Gezicht op Alt Rahlstadt bij Hamburg
doek, gesign. r.o., 1912, 35 x 46 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160
Overboden