7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 4500-4724 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Willem van den Berg (1886-1970)
Portret van een boer, op de achtergrond een heuvellandschap met akker
paneel, gesign. r.o., 39 x 27,5 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380