5e zitting - Donderdag 12 november 10.00 uur: 4775-4998 Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4884
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924)

IJsbeer. Hierbij twee schetsen van bloemen.

drie schtetsen, samen in passepartout, niet ingelijst, éénmaal gemonogrammeerd, 20 x 28 cm., 16 x 10 cm. en 8 x 7 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180