1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4894
Evert Moll (1878-1955)
Stilleven
maroufle
50 x 60 cm.
gesign. r.o.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100
Hamerprijs:
€ 100