Catalogusnummer: 6507
Louis Saalborn (1891-1957)

Parkgezicht (verso bloemstilleven)

board, bloemstilleven gesign. en gedateerd '44, 87 x 115 cm.

Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Huidig bod: € 1.200
Hamerprijs: € 1.200

Hamerprijs: € 1.200