4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 4800-4970 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4944
Jacobus Johannes Doeser (1884-1970)

Bloesembomen

doek, gesign. r.o., 60 x 80 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200