17e zitting - Woensdag 18 mei 10.00 uur: 1000-1374 - Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1156
Hindelopen, polychroom beschilderd haardscherm, 18e eeuw.

Uitgevoerd met religieuze schildering met Kananeele Vrouwel Mark 7-8, andere zijde twee schepen, Bloeiende zeevaart.

h. 94,5 cm, b. 52,5 cm.

Provenance: Een collectie uit Marker antiekwinkel

Taxatie: € 250 - € 350
Huidig bod: € 650
Hamerprijs: € 650

Hamerprijs: € 650