16e zitting - Dinsdag 17 mei 19.00 uur: 2580-2709 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2584
Homme de Vries (1878-1964), gehamerd en gedreven zilveren schaal, 1950.

Uitgevoerd in de stijl van Jan Eisenloeffel met fraai opengewerkte rand waarin geëmailleerde versiering en bezet met cabouchon onyx in ovalen. Voluit gesigneerd Homme de Vries, met initialen en meesterteken, 1e gehalte. Homme de Vries was leerling edelsmid bij Jan Eisenloeffel

diam. 18,5 cn, h. 4 cm.

.

Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 3.800
Hamerprijs: € 3.800

Hamerprijs: € 3.800