18e zitting - Dinsdag 15 november 19.00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2603
Jan van der Vaart (1931-2000), geometrische zwartgeglazuurde steengoed vaas, 1969.

Onderzijde gesigneerd '69, vdVaart, wiel.

h. 28 cm

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 1.400
Hamerprijs: € 1.400

Hamerprijs: € 1.400