16e zitting - Dinsdag 15 november 11.00 uur: 2007-2223 - Beeldwerk, vazen en ornamenten
Catalogusnummer: 2309
Italië, zwart gepatineerd bronzen sculptuur, circa 1700,

Bacchus, met drinkbeker in de rechter hand. Gemonteerd op latere marmeren voet (restauratie aan rechter been)

h. 13,5, incl voet h. 16,5 cm.

Provenance: Collectie bronzen sculpturen uit particulier bezit uit Bussum

Taxatie: € 600 - € 900
Huidig bod: € 9.500
Hamerprijs: € 9.500

Hamerprijs: € 9.500