1e zitting - Woensdag 2 november 10.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 7
Schildpad broche met piquéwerk, 19e eeuw.

Ingelegd met goud en zilver, één stukje los, speld onedel

bruto 7.0 gr., diam. 39 mm.

Tortoiseshell Piqué brooch, 19th century. Inlaid with gold and silver, one piece loose, pin base

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200