17e zitting - Dinsdag 15 november 15.00 uur: 1700-1831 - Europees porselein, aardewerk en glas
Catalogusnummer: 2475
Delft, blauw aardewerk boeksimulant doos met 'verborgen' lade, 18e eeuw,

'Fables de la Fontaine Tome 1, 1757' op de rug. Voor- en achterzijde met tafereel in cartouche (lade en doos gerestaureerd, glazuurverlies langs rand)

12,5 x 9, h. 4,5 cm.

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 600
Hamerprijs: € 600

Hamerprijs: € 600