18e zitting - Dinsdag 15 november 19.00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2539
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985), aardewerken duiventil, 1934,

met groen, oker en aubergine glazuur, gemaakt als sigarenasbak voor Tutein Nolthenius, de oom van de kunstenaar, gemerkt HH, catalogus Pottenkijker, blz. 36, nr. 1 (deksel hersteld)

h. 12,5 cm / diam. 9 cm

Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh

Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 725
Hamerprijs: € 725

Hamerprijs: € 725