18e zitting - Dinsdag 15 november 19.00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2552
Etie van Rees (1890-1973), twee aardewerken vormstukjes, 1963,

"Straalvarkensmuis" en "Het louche maliepaard", beide gemerkt EvR, catalogus Pottenkijker, blz. 104, nrs. 18 en 19

h. 12-15 cm

Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 1.500
Hamerprijs: € 1.500

Hamerprijs: € 1.500