4e zitting - Donderdag 9 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Europese school, 18e/19e eeuw
Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941)
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100