Otto B. de Kat (1907-1995)
aquarel, gesign. r.o., 1980, herkomst: Kunsthandel M.L. de Boer, 22 x 30 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140