15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Stephan Pala (1944), lichtgeel optisch geslepen glas sculptuur,
niet gesigneerd, vergelijkbaar werk 'one quarter' , vervaardigd in 2000.
Taxatie: € 300 - € 400
:
Hamerprijs:
Overboden