Achille Émile Jacopin (1874-1958), notenhouten gestoken sculptuur van naakte vrouw op rotspartij met krab, gedateerd 1949;
Zijkant gesigneerd A. Jacopin.
Taxatie: € 500 - € 800
Hamerprijs: