Delft, vier blauw wit aardewerk schotels, 18e eeuw
Allen met decoratie van levensboom. Drie schotels gemerkt HB voor de drie porcelyne flessies [schilfers, een schotel met chip].
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Taxatie: € 200 - € 300
Hamerprijs: