Barend Leonardus Hendriks (1830-1899)
doek, gesign. l.o., gedat. 1880, 36 x 54 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Taxatie: € 300 - € 600
Hamerprijs: