Friso ten Holt (1921-1997)
Staand vrouwfiguur op het strand
aquarel, gesign. r.o., '64, 73 x 53 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Taxatie: € 140 - € 240
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160