Friso ten Holt (1921-1997)
doek, gesign. r.o., '47, 130 x 102 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Taxatie: € 600 - € 1.200
Huidig bod: € 875
Hamerprijs: € 875