Catalogusnummer: 2573
Keramisch vormstuk, boot, de ajour deksel met hurkend figuur,

te hangen aan drie kettingen, niet gesigneerd, etiket collectie van Achterbergh, nr. 1231a (deksel gerestaureerd)

l. 20 cm.

Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh

Taxatie: € 80 - € 120
Hamerprijs: