Keramisch vormstuk, boot, de ajour deksel met hurkend figuur,
te hangen aan drie kettingen, niet gesigneerd, etiket collectie van Achterbergh, nr. 1231a (deksel gerestaureerd)
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
Taxatie: € 80 - € 120
Hamerprijs: