Catalogusnummer: 6504
Bram van Velde (1895-1981)

Portret van een jongen

doek, ongesign., 66 x 51 cm.

Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht

oil on canvas, unsigned

Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 480
Hamerprijs: € 480

Hamerprijs: € 480