China, vijf verschillende porseleinen gemberpotten, 19e-20e eeuw,
twee met prunus op ijs decoratie, een blauw-wit met figuren, een ijzerrood met bloemenranken en een famille verte met jongetjes (beschadigingen en reparatie)
Taxatie: € 80 - € 120
Hamerprijs: