China, vierdelig porseleinen kaststel, 20e eeuw,
bestaande uit een set van drie balustervazen en een trompetvaas, elk gedecoreerd met een wapenschild omgeven door bloemen (verschillende beschadigingen en reparaties)
Taxatie: € 60 - € 80
Hamerprijs: