Delft, vijf-delig aardewerken kaststel, 18e eeuw.
Bestaande uit drie dekselvazen en een paar trompetvazen met chinoiserie decoratie en landschappen gevat in voluten. Gemerkt 32 iG. (restauraties en frits)
Taxatie: € 200 - € 300
Hamerprijs: