Catalogusnummer: 1823
Delft, vijf-delig aardewerken kaststel, 18e eeuw.

Bestaande uit drie dekselvazen en een paar trompetvazen met chinoiserie decoratie en landschappen gevat in voluten. Gemerkt 32 iG. (restauraties en frits)

h. 26-38 cm.

[5]

Taxatie: € 200 - € 300
Hamerprijs: