Delft, vijfdelig blauw-wit aardewerken kaststelletje en paar schoentjes, 19e-20e eeuw,
het kaststelletje gemodelleerd met panelen en beschilderd met bloemen, 'OA' gemerkt, de schoentjes gemerkt voor De Porceleyne Fles (enkele kleine randbeschadigingen)
Taxatie: € 60 - € 100
Hamerprijs: