Catalogusnummer: 1709
Delft, vijfdelig blauw-wit aardewerken kaststelletje en paar schoentjes, 19e-20e eeuw,

het kaststelletje gemodelleerd met panelen en beschilderd met bloemen, 'OA' gemerkt, de schoentjes gemerkt voor De Porceleyne Fles (enkele kleine randbeschadigingen)

h. 16 cm max.

[7]

Taxatie: € 60 - € 100
Hamerprijs: