020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
6e zitting - Donderdag 2 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 6432
Julius Jacobus van de Sande Bakhuijzen (1835-1925)
Avondstemming
paneel, gesign. r.o., 1904, 22,5 x 33 cm.
[1]
Taxatie: € 200 - € 400
:
Hamerprijs:
Overboden
Bied
Totaal incl. kosten: €