14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Catalogusnummer: 2429
Duitsland, Gestoken en gepolychromeerd houten sculptuur van Sint Christoffel. 18e/19e eeuw.

De onderzijde met monogram AK.

h. 41,5 cm.

(1)

Taxatie: € 280 - € 350
Hamerprijs: