14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Catalogusnummer: 2429
Duitsland, Gestoken en gepolychromeerd houten sculptuur van Sint Christoffel. 18e/19e eeuw.
De onderzijde met monogram AK.
h. 41,5 cm.
(1)
Taxatie: € 280 - € 350
Hamerprijs: