14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Catalogusnummer: 2415
Rusland, polychroom geschilderde en vergulde icoon, 19e eeuw.

Met voorstelling van Moeder Gods 'niet met handen gesneden rots'.

h. 30 cm, b. 24,5 cm, d. 2,5 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Hamerprijs: