14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Rusland, polychroom geschilderde en vergulde icoon, 19e eeuw.
Met voorstelling van Moeder Gods 'niet met handen gesneden rots'.
h. 30 cm, b. 24,5 cm, d. 2,5 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Hamerprijs: