020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 2577
Ben Oldenhof (geb. 1955), zwart geglazuurd aardewerk vaas,
gesigneerd.
H: 14 cm.
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
[1]
Taxatie: € 60 - € 80
:
Hamerprijs:
Overboden
Bied
Totaal incl. kosten: €