Catalogusnummer: 2575
Huib Noorlander (1928-2004), deels groen gepatineerd belvormig sculptuur,
beide delen gestempeld.
H: 44 cm.
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
Taxatie: € 200 - € 400
Hamerprijs: