Catalogusnummer: 6506
Willem van den Berg (1886-1970)

Gier / Landschap met dorp / Zittende vrouw

driemaal paneel, gesign., niet ingelijst, 34 x 20 cm., 22 x 31 cm. en 28 x 21 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 925
Hamerprijs: € 925

Hamerprijs: € 925