Catalogusnummer: 1775
Delft, twee blauw wit aardewerk borden met Kangxi decor, 18e eeuw;

Beide met voorstelling van figuren in tempel. Een gemerkt de Klaauw, ca. 1770, de ander gemerkt 'WK' voor Willem van der Kool, ca. 1730. (een met haarlijn, frittings).

diam. 22 - 23 cm

Taxatie: € 400 - € 600
Hamerprijs: