14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Catalogusnummer: 2425
Frankrijk, houten gestoken en polychroom geschilderd corpus fragment, 18e eeuw
h. 53 cm
Taxatie: € 200 - € 400
Hamerprijs: