Delft, negen polychroom geschilderde tegels, 17e eeuw.
Met voorstelling van bloeiende tulp, Franse lelie hoekmotief. Gemonteerd in houten lijst. (restauraties, fritting)
Taxatie: € 150 - € 200
Hamerprijs: