Catalogusnummer: 2355
Duitsland, gestoken lindenhouten putto kop, Barok, 18e eeuw;

Uitgevoerd met polychrome schildering en vergulding.

h. 21 cm, b. 16 cm

Taxatie: € 800 - € 1.200
Hamerprijs: