8e zitting - Vrijdag 8 november 10.00 uur: 7500-7544 - Spiegels en lampen
Catalogusnummer: 7522
Frankrijk, paar verguld bronzen Pentagon-vormige lantaarns, Régence stijl, vroeg 19e eeuw;

Uitgevoerd met vijf beglaasde zijden met gebogen top, waarvan een zijde een deur. Compleet met 3-lichts armatuur.

h. 68 cm, diam. 40 cm

Christie's King Street, Furniture and Carpets, including two private collections, 24 January 2008, lot 286

Pair of French gilt-brass lanterns; early 19th century

Taxatie: € 1.500 - € 2.500
Huidig bod: € 1.600
Hamerprijs: € 1.600

Hamerprijs: € 1.600