Catalogusnummer: 4653
Gesigneerd Bosboom
Kerkinterieur
paneel
43 x 32 cm.
gesign. r.o.
Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260
Hamerprijs:
€ 260