Catalogusnummer: 4891
Nola Hatterman (1899-1984)
Bomen
litho
31 x 40 cm.
gesign. r.o., '30, 7/25
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 675
Hamerprijs: € 675
Hamerprijs:
€ 675