5e zitting - Donderdag 12 november 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)
potlood en houtskool, gesign. r.o., 1934, 48 x 35 cm.
Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400