Sluiten6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Schepen in de haven van Dordrecht
doek, gesign. l.o., 30 x 44 cm.
herkomst: particuliere collectie, Dordrecht
6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
houtskool, gesign. l.o., 24 x 35 cm.
Mannenkop
potlood en houtskool, ongesign., 31 x 23 cm.
Haven van Volendam
paneel, gesign. l.o., 35 x 27 cm.
De Oude Visbanken, Gouda
doek, gesign. l.o., 50 x 40 cm.
Haven
doek, gesign. l.o., 50 x 60 cm.
Vieuw of a harbour, oil on canvas, 50 x 60 cm.
Compositie met naakten
board, gesign. r.o., '31, 40 x 40 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Vissen
Portret van een dame
doek, 100 x 74 cm.
De boom (1915)
Witte brug in een heuvellandschap (ca. 1920)
doek, gesign. r.o., 45 x 55 cm.
Staand naakt met speer
doek, gesign. ongesign., te dateren 1938, 110 x 70 cm.
litteratuur: Cornelis Kloos, Museum de Wieger, Deurne, 1996, afb. p. 37
Naakt op de rug gezien
Winters landschap met een schuur bij de Loosdrechtse Plassen
doek, gesign. r.o., 35 x 40 cm.
Portret van Kari, dochter van de kunstenaar Thies Luijt
doek, gesign. r.o., vermoedelijk 1949, 60 x 55 cm.
Portret van een jonge vrouw
houtskool en aquarel, gesign. r.o., '91, 33 x 23,5 cm.
'De schilder en zijn muze'
houtskool, gesign. l.o., 1941, 95 x 73 cm.
Dunne Bierkade, Den Haag
paneel, gesign. r.o., 49 x 36 cm.
Herkomst: Kunsthandel Pieter A. Scheen, Den Haag
Boerderij bij maanlicht
paneel, gesign. l.o., niet ingelijst, 21 x 35,5 cm.
Vrouw
doek, ongesign., 87 x 61 cm.
oil on canvas, unsigned
Vrouw bij een tafel met bloemen en fruit (ca. 1915)
doek, gesign. l.o., 110 x 90 cm.
oil on canvas, signed lower left, 110 x 90 cm.
Portret van een jongen
doek, ongesign., 66 x 51 cm.
oil on canvas, unsigned
Zonnebloemen bij een muur naast een huis
inkt, aquarel en pastel, gesign. r.o., 1918, 22 x 29 cm.
Gier / Landschap met dorp / Zittende vrouw
Parkgezicht (verso bloemstilleven)
Interieur met moeder en kind
aquarel en gouache, gesign. r.o., 39 x 28 cm.
Vier diverse schilderijen
15 x 22 tot 50 x 37 cm.
[4]
Bloemstilleven
board, gesign. l.o., 49 x 35 cm.
De lenteprinses
Bosgezicht
Portret van een jonge vrouw
maroufle, gesign. l.b., 64 x 41 cm.
'Larensche boerin'
Portret van mevrouw Lina Eudia de Ridder-Pierson (1905), dochter van Allard Pierson
Dorpsstraatje Elburg, Noorderwalstraat met zicht op de Vischpoort
board, gesign. l.o., 45 x 35 cm.
Gezicht op de Ronde Lutherse kerk aan het Singel in Amsterdam
board, gesign. l.o., 18 x 24 cm.
Caféscene
houtskool en pastel, signatuur l.o. mogelijk later toegevoegd 28 x 37 cm.,
Stilleven met appels en walnoten in een mand
board, gesign. l.o., 30 x 28 cm.
Stilleven met appel en noten in een mand
board, gesign. r.b., '62, 12 x 13,5 cm.
Paddestoelen
board, gesign. r.b., 15 x 21 cm.
Gezicht op de Grote Kerk van Weesp
board, gesign. r.o., 1934, 28,5 x 21,3 cm.
Stilleven met fruit en kaas
Marmeren fontein met beelden van Neptunus, Amphitrite en Arion in Park Frankendael in Amsterdam
paneel, gesign. r.o., '24, 18,5 x 26,5 cm.
Kittens bij een waaier
doek, gesign. l.o., 40 x 50 cm.
Twee meisjes
two girls, oil on canvas, signed lower right, 1947
Jazzmuzikanten
board, gesign. l.o., '58, 60 x 39 cm.
Liggend naakt
board, op achterzijde lijst gesigneerd, 90 x 140 cm.
Zittend mannelijk naakt
doek, niet ingelijst, verso gesigneerd, 90 x 140 cm.
Zittende man
doek, niet ingelijst, gesign. r.o., '32, 110 x 90 cm.