'Evolution'(1913)
ets, gesign. l.o., 1913, 35 x 40 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
'La Provence'
ets, gesign. l.o., 1912, 40 x 50 cm.
Ets
ets, gesign. l.o., 1924, 50 x 65 cm.
Portret van een familie in een interieur
doek, 60 x 65 cm.
Stilleven met tinnen kan
board, gesign. l.o., '32, 40 x 30 cm.
Vrouw op bospad. Hierbij waterlelies door onbekende kunstenaar en tekening Fokkens
doek, 26 x 38 cm., board, 33 x 40 cm. en pastel, 38 x 55 cm.
Gandhi
doek, gesign. l.b., 97 x 73 cm.
Gezicht op Crackstate, Heerenveen
inkt en aquarel, gesign. r.o., 40 x 32 cm.
Compositie met figuren
aquarel, 30 x 26,5 cm.
possibly Walter Kniebe
Bloemstilleven
doek, gesign. r.o., 56 x 46 cm.
hierbij litho, korenschoven
Vrouw met mand op haar hooofd
doek, 65 x 50 cm.
Moeder met kind
doek, gesign. l.o., 45 x 36 cm.
attributed to E.A. Dezaunay (1854-1938), oil on canvas, signed lower left
hierbij tekening gesigneerd van Vliet
Bloemstilleven
board, 48 x 38 cm.
Feestend gezelschap bij een dorp
h. 54,5 cm, b. 65,5 cm. Doek niet ingelijst.
Gezicht op een vaart. Hierbij schilderij door Paul van der Ven, landschap
[ds]
Atelier van de kunstenaar
doek, gesign. l.b., 60 x 50 cm.
Haven
doek, gesign. l.o., 40 x 50 cm.
'Verdekt opgestelde huizenblokken'
gemengde techniek op papier, 23 x 35 cm.
Witjens, Idserda en Pothast
allen ca. 30 x 40 cm.
Staand naakt in interieur
aquarel, 60 x 40 cm.
Plein met terrassen
board, gesign. r.o., 14 x 23 cm.
Stilleven met gipsen sculptuur bij bloemen
doek, niet ingelijst, gesign. l.o., '35, 120 x 90 cm.
Huis in de bergen
doek, niet ingelijst, gesign. r.o., '75, 50 x 60 cm.
Provenance: familie van de kunstenaar
Twee vissers in een bootje
pastel, 42 x 32 cm.
Portret van een man met baard
board, 62 x 62 cm.
Italiaans berglandschap
doek, gesign. r.o., niet ingelijst, 50 x 70 cm.
Kopje tussen de kastanjebladeren
Figuur bij een fontein
board, 40 x 33 cm.
Landschap met ondergaande zon
maroufle, 17 x 23,5 cm.
De Rijn bij Arnhem / Zelfportret / Plein te Menton
[map]
Prins Hendrikkade met de St. Nicolaaskerk, Amsterdam
doek, 2002. 65 x 97 cm.
Zonder titel
litho, 30 x 26 cm.
Kolkkade met spoorwegbrug en Laurenskerk, Rotterdam
doek, gesign. r.o., 40 x 60 cm.
Bloemen in een witte kan
doek, verso gesign., 62 x 46 cm.
Stilleven. Hierbij ets door G. van Huffelen 2 aquarellen door Ernst Emil Schlatter (1883-1954) en onbekende kunstenaar, boerderij aan een vaart, maroufle
[5]
Studie van een landarbeider
pastel, gesign. r.o., 1955, 63 x 48 cm.
Bootwerker met een touw
board, gesign. l.o., 28 x 23 cm.
Twee schilderijen van kasteel Schaloen te Valkenburg
tweemaal board, gesign. r.o., niet ingelijst, 50 x 40 cm.
Vrouw met kind bij een poel naast een huis
doek, 80 x 105 cm.
Gezicht op de Amstel
doek, gesign. r.o., 60 x 80 cm.
Elegant gezelschap op het strand
paneel, 20 x 40 cm.
Berglandschap
aquarel, 8 x 16 cm.
Stilleven met planten en bloemen
doek, gesign. r.o., 92 x 66 cm.
'La negresse Américaine'
board, 30 x 22 cm.