Sluiten1000-1352 - Pleet en galanteriën
no. 347/350
5,8 x 5,8 x ca. 3 cm.
Provenance Constant Nieuwenhuys
1000-1352 - Pleet en galanteriën
Hierbij Jean François Cobbaert (1909-1995), vijf litho's met abstracte patronen, twee linoleum snedes met monogram en een wit keramisch modern werk
30 x 23,5 en h. 16,5cm.
[10]
op zwart marmeren sokkel.
h. 22 cm.
op zwart marmeren voet. Met labal 'Liggend, '63, Joop van Rijs, Kromme Englaan 14 Bussum.
br. 33,5 cm.
br. 14,5 cm.
met statief 1b en een collectie preparaten in opbergkistjes.
[4]
br. 42 cm.
br. 55 en 29,5 cm.
Hierbij Japanse houtsnede Kunichika ca 1860
br. 85 en 52 cm.
br. 25 cm.
Hierbij een blauw wit porseleinen kantige schotel en deksel, Qianlong. (schilfers)
h. 12 en br. 33 en 30 cm.
met decor van zonmotief en vissen.
diam. 9, h. 22, br. 17,5 en diam. 18 cm.
[4]
[6]
met hoornen greep, de gard met ingelegd verguld zilveren florale patronen. Het lemmet met signatuur in Arabische tekst. Hierbij een officiers sabel.
L. 105 en 116 cm.
Hierbij een muziekboekje
Met kleine scheur in het bovenblad naast de hals. Gerestaureerd door Luthier in Parijs. Hierbij een strijkstok zonder merk en een kist met rode voering.
Met ebbenhouten decoraties. Door Constant in Parijs gekocht.
l. 59 x b. 14,5 x 4,5 cm.
Gelabeld en met een scheur en krassen in het bovenblad
l. 72 x b. 25 x h. 19 cm.
Zonder label, hierbij een stemknop
l. 64 x b. 27 x h. 5 cm.
De roca heeft een scheur in het bovenblad. Het achterblad en de slagplaat van de 'Maestro' mandoline zitten gedeeltelijk los, de 'Edelclocke' Madoline heeft een scheur in het voorblad, een loszittend achterblad en een gat in de zijkant en de Balalaika heeft beschadigingen in het blad.
l. 54 tot 72 cm.
[5]
br. 80 cm.
1400-1567 - De tassencollectie van Hester van Eeghen
h. 14 and 11,5 cm without strap or fringes
The food bowl with crocodile decorations.
l. 56, 24 and 52 cm.
4800-4853 - Archeologie en Pre-Colombiaans
l. 40 cm.
5350-5455 - Tribale kunst Afrika
The smallest with very fine beads.
l. 19.5, 17.5, 18 and 17 cm.
[4]
The pommel with eight finely carved head, The cylindrical shaft and spade-formed blade carved with a bass relief geometrical pattern.
l. 96 cm.
with three superimposed configurated patterns. Topped by a anthropomorphic head and with tassles.
l. 178,5 cm.
some decorated with incised patterns on shaft and blade. Provenance: Constant Nieuwenhuys.
H. ca. 150 - 186 cm.
[22]
7500-7544 - Spiegels en lampen
met mascaron in de kuif
h. 114 en br. 68 cm
8000-8072 - Antieke en klassieke grote meubelen
met in het front twee laden en twee deuren
br. 151, h. 89 en d. 43 cm
met twee deuren en openslaande schrijfklep, waarachter een interieur. Het geheel versierd met messing bieswerk. Geen sleutels
br. 89, h. 146 en d. 46 cm
met in het gebogen front één deur
br. 72, h. 95 en d. 47 cm
De twee deuren en zijden met kussenvormige panelen. In de voet een lade. De stijlen met gestoken blad- en bloemranken. Het geheel versierd met gezwart robbellijstwerk. Op gezwarte bolpoten. Geen sleutel
br. 164, 177 en d. 66 cm
Geen sleutel
br. 157, h. 68 en d. 66 cm
met zes laden
br. 98, h. 50 en d. 70 cm
met twee laden en twee uittrekbladen. Hierbij eikenhouten kruk met rode zeilen zitting.
210 x 90 en h. 77 cm
De twee laden met 'hirute' trekkers, 'hikite'
106 x 45 en h. 28 cm
in twee verdelingen. De bovenkast met twee deuren, waarachter vier laden. de onderkast met twee laden. Het geheel met smeedijzeren 'warabite' trekkers, 'hikite'
br. 96, h. 104 en d. 43 cm
8300-8342 - Antieke en klassieke kleine meubelen
met in het front vier laden en deurtje, waarachter twee laden
br. 49, h. 52 en d. 31 cm
met gestoken M in het front. Op slofpoten
br. 90, h. 45 en d. 42 cm
met in de wangen opengestoken ruitvormig motief.
36 x 111 en h. 26 cm.
8600-8644 - Antieke en klassieke stoelen en banken
met siernagels
met siernagels
8800-8921 - Design meubelen
ieder met vijftien laden
br. 28, h. 94 en d. 42 cm; br. 30, h. 90 en d. 40 cm