Sluiten8300-8329 - Antieke en klassieke kleine meubelen
met lade en messing beslag (geen sleutel, geen glasplaat)
75 x 50 en h. 77 cm
8300-8329 - Antieke en klassieke kleine meubelen
met wit geaderd grijs marmeren blad
68 x 33, h. 80 cm
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
41,5 x 41,5, h. 47 cm
met wit geaderd grijs marmeren blad. Op drie groen gelakte gebogen poten met gestoken adelaarskoppen en -klauwpootjes
diam. 54, h. 91 cm
op kolompoot met viersprant en zwenkwieltjes. Het geheel versierd met gestoken knorlijst, voluten en gestileerde bloemenmand
92 x 46/92, h. 75/73 cm
Op gedraaide kolompoot met driesprant
diam. 80, h. 74 cm
met drie uitschuifbare panelen, ieder met imitatie verheven goudlederen panelen
br. 61, h.119 cm
met rond blad. Op groen gelakte gestoken kolompoot met driesprant en klauwpoten
diam.69, h. 76 cm
80 x 60, h. 62 cm
met lade. Op vier -door regels verbonden- poten. (rest.)
84 x 50, h. 50 cm
met rond groen vilten blad
82 x 40,5/81, h. 80/77 cm
met lade, tussenblad en fijnhouten bieswerk (deel lijstwerk ontbreekt)
60 x 32, h. 77 cm
met gecontourneerd blad. Op vier gedraaide en geribde poten
105 x 80, h. 70 cm
met lade. De openslaande klep met spiegel en open vakwerk. Knottenbak ontbreekt
br. 51, h. 73, d. 36 cm
met één deur (geen sleutel, deurtje dicht). Hierbij rond rozenhouten tafeltje, 19e eeuw, met marqueterie de cube en mahoniehouten tafeltje, 19e eeuw, met uitklapbaar blad en lade
br. 70, h. 75, d. 20 cm; diam. 60, h. 62 cm; 51 x 27/54, h. 73/71 cm
114/35 x 90 en h. 69 cm
Uitgevoerd met decoratie van putti en guirlande.
h. 94 cm, b. 66 cm
Met religieuze voorstelling.
h. 50 cm, b. 40
zeshoekig
h. 69,5 cm. br. 40,5 cm.
8600-8658 - Antieke en klassieke stoelen en banken
met zwart lederen bekleding (rest.). Het geheel rijkelijk versierd met o.a. verguld bronzen adelaars, palmetten en klauwpoten
bestaande uit bank en vier medallionfauteuils, alle met differente muziekinstrumenten op de kapregels en tapisserie stoffering
[5]
met gestoken dolfijnen op de armleggers. De groene damasten stoffering met lauwerkransen en lierornamenten (stoffering één zitting def.)
[4]
met goudgele gebloemde stoffering
met snijstuk op de kapregel en zijden stoffering
br. 126 cm
met gebloemde damasten stoffering
[6]
met rode velours stoffering, messing inlegwerk (besch.) en los kussen
br. 210 cm
met gele stoffering
met o.a. putti, draken, acanthusbladeren, guirlandes en voluten
br. 225 cm
met geborduurde gebloemde stoffering
met oudroze velours stoffering (sleets)
polychroom beschilderd met vaasornamenten en florale motieven. Met groene velours stoffering
met getorste regels en stijlen, gestoken acanthusbladeren en tapisserie stoffering
de zittingen met paardenhaar bekleed
[6]
De gestoffeerde zittingen met kubusmotieven
[4]
ieder met verguld bronzen ornament op de kapregel en beige velours stoffering
met lier en ruit in de rugleuning en gestreepte goudkleurige velours stoffering (stukjes lijstwerk kapregel twee stoelen ontbreken)
[5]
Zes zittingen met groene velours stoffering, één met beige- (rest.)
[7]
br. 70 cm; zithoogte 26 cm; br. 53, h. 53, d. 42 cm
met antieke tapisserie stoffering
met geriete zitting en leuning en vier losse zitkussens
br. 177 cm
ieder met geriete zitting (twee besch.). Gestempeld
[4]
ieder met geriete zitting (één def.)
[5]
De gecontourneerde leuning met gedraaide knoppen. Met originele kussens
br. 186, h. 108/zithoogte 50, d. 64 cm;
ieder met blauwe velours stoffering
met opengezaagd middenblad in de rugleuning
[1][