Mythologisch figuur
rod krijt, 48 x 31 cm.
6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Studietekening van een staande man
houtskool en pastel, gesign. r.o., 30 x 22 cm.
De Drommedaris, Enkhuizen
maroufle, gesign. r.o., niet ingelijst, 23 x 28 cm.
Vrouw tussen bomen
aquarel, gesign. r.o., 31 x 20 cm.
Meisje in een boereninterieur
doek, 70 x 90 cm.
Portret van een heer
doek, niet ingelijst, 87 x 73 cm.
[ds]
[ds]
Vrouw met stukken stof aan een tafel
inkttekening, gemon. r.o., '73, 19 x 17 cm.
[ds]
Zes diverse schetsen
[map]
Zes diverse tekeningen. Hierbij zeven diverse tekeningen en etsen, verschillende kunstenaars
allen ca. 15 x 15 cm. tot 25 x 15 cm.
[map]
Landschap / Gezicht op Avignon
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
two drawings; Landscape, signed and dated '17 and View on Avignon, signadand dated '23
Démolitions de la Rue des Francs-Bourgeois Saint-Marcel
etching, 1875
Dubbelportret
LITHO, gesign. r.o., 62 x 47 cm.
Mansfiguur
houtskool en pastel, met atelierstempel, 31 x 22 cm.
Havengezicht
houtskool, gesign. r.o., 22 x 30 cm.
Paard
houtskool en pastel, ongesign., 30 x 25 cm.
Zittend naakt
tekening, gemonn. r.o., 31 x 23 cm.
[map]
Vrouwenkop (ca. 1895)
potlood en pastel, gesign. l.o., 18 x 16 cm.
[map]
Chinees beeldje
houtskool, gesign. r.o., 1942, 25 x 15,3 cm.
Zittend naakt
rood krijt, gesign. r.o.,dec '25,
Herfsttuin. In beperkte oplage postuum gedrukt door Dirkje Kuik.
Uitgestrekt landschap
paneel, 20 x 25 cm.
'De auto-verzekering van Blom & van der Aa
'De A tot Z polis van Blom & van der Aa'
litho, gesign op de steen, 57 x 38 cm.
Vrouw met zak / Besneeuwd bos bij Ewijkshoeve
[map]
Stilleven met druiven in een rieten mand en perziken in een koperen schaal
doek, niet ingelijst, 60 x 84 cm.
Unknown artist, 18th century, stillife with grapes and peaches, unframed, 60 x 84 cm.
40 x 40 cm.
Figuren
aquarel, gesign. r.o., 18 x 26 cm.
Compositie met vrouw
inkt en aquarel, gesign. r.o., 46 x 19 cm.
Boereninterieur
houtskool en pasatel, ongesign?, 24 x 31 cm.
'Na het diner'
houtskool en pastel, gesign. l.o., 54 x 35 cm.
Bij de Klaagmuur
ets, gesign. l.o., 62/150, volledige blad 42 x 33 cm.
Praying at the Western Wall, etching, signed and numbered 62/150, full sheet size 42 x 33 cm.
Bloemstilleven. Hierbij tekening door Jurres en tekening door van Waning
doek, niet ingelijst, 60x50 cm., houtskool, 45x60 cm. en pastel, 45x33 cm.
Elegang gezelschap voor de Moulin Rouge
kleurenets, 40 x 27 cm.
Binnenkant met sneeuw
ets, gesign. r.o., 50 x 70 cm.
Figuren bij een brug (schets voor ets)
Drie ltho's. Hierbij litho door Moulijn en litho door Nijland
[map]
'Opus 2969'
houtskool en pastel, gemonn. l.o., gedateerd 29 x '23, 40 x 30 cm.
Central park
litho, gesign. r.o., 37 x 23 cm.
Brug over een vaart
doek, gesign. l.o., 50 x 80 cm.
Interieur met meisje en jongen, Volendam
doek, beschadigd, gesign. r.o., 70 x 80 cm.
[ds]
The Presentation in the Temple
ets, 21 x 28,5 cm.
(1)
Hooischelven bij een vaart. Hierbij werken door Idserda, Aujame, van Lerven, Oberman en onbekende kunstenaar
35 x 30 - 35 x 20 cm.
[ds]
Venus en Amor
litho. gesign. r.o., 33 x 41 cm.
lithograph, signed lower right
Man en staand naakt
litho. gesign. r.o., 88/100, 28 x 21 cm.