Sluiten8000-8083 - Antieke en klassieke grote meubelen
br. 75, h. 193, d. 35 cm
8000-8083 - Antieke en klassieke grote meubelen
met gecontourneerd blad en lade. De vier gebogen poten met kruisregel en hoefpootjes (reconstr.). Het geheel rijkelijk versierd met o.a. gestoken schelpornamenten, acanthusbladeren, bloem- en bladranken
100 x 70, h. 75 cm
Op kolompoot met driesprant, Empire. Met één tussenblad (samengesteld)
diam. 116, h. 78 cm; tussenblad br. 45 cm
met onder de rechte kap twee deuren, ieder met vier panelen. In de voet twee laden. Op gezwarte bolpoten (rest.)
br. 163, h. 184, d. 64 cm
met twee laden en twee tussenbladen
br. 58, h. 158 en d. 36 cm
met in het front vier laden en openslaande schrijfklep, waarachter een interieur. Het geheel versierd met messing bieswerk en -beslag. Geen sleutel
br. 95, h. 158, d. 41 cm
met lade, deur met corniches en zes tussenbladen (één gebroken). Het geheel versierd met gestoken leeuwtjes met heraldisch wapenschild en coromandel- en ebbenhouten inlegwerk. Op gezwarte bolpoten. Gedateerd 1644. Reconstructies
br. 68, h. 174, d. 48 cm
met marmeren blad. In het gebombeerde front twee laden. Het geheel versierd met marqueterie en bronzen ornamenten
br. 121, h. 85, d. 55 cm
met gebogen kap en spiegelachterwand
br. 102, h. 167, d. 42 cm
met openslaand bovenblad, waaronder een glasopzet. In het front lade en jalouziedeuren. Aan weerszijden een uittrekblad en pijpelade aan de rechterzijkant
br. 98, h. 87/131, d. 52 cm
met twee laden, twee deuren en openslaande schrijfklep, waarachter een interieur. Op de hoekstijlen een vrijstaande, zwart en verguld gelakt en gestoken houten herme
br. 106, h. 157, d. 52 cm
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
met lade, twee deuren en openslaande schrijfklep, waarachter een interieur
br. 98, h. 147, d. 44 cm
met zes laden en vrijstaande kolommen op de hoekstijlen
br. 102, h. 155, d. 54 cm
met vier deuren, waarvan twee met ruiten in vakwerk. De gecontourneerde kap met snijstuk. Reconstructies
br. 125, h. 214, d. 28 cm
met twee deuren en twee laden. Op de stijlen halve gecanneleerde kolommen. Het geheel versierd met snijwerk van o.a. kopjes, vaasornamenten, voluten en acanthusbladeren. Op gezwarte bolpoten
br. 175, h. 188, d. 73 cm
met één deur en twee glazen schappen
br. 62, h. 86, d. 61 cm
met lade, twee deuren, uittrekbladen en openslaande klep, waaronder glasopzet. Op de hoekstijlen vrijstaande gezwarte kolommen
br. 115, h. 94/144, d. 60 cm
met vier deuren. Gedateerd 1712, initialen H.W. en A.R.
br. 157, h. 160, d. 64 cm
in twee verdelingen. Met ojiefgebogen openslaande schrijfklep, waarachter een interieur. Het dubbelgebogen front met vier laden. Op gezwarte balklauwpoten
br. 137, h. 113, d. 66 cm
met twee deuren en lade. Op vier -door x-regel verbonden- balustervormige kantige poten
br. 123, h. 170, d. 52 cm
met marmeren blad en snijstuk
98 x 44, h. 96 cm
met in het dubbelgebogen front drie laden. Op balklauwpoten
br. 105, h. 77, d. 54 cm
met lade en twee deuren, ieder met ruit en paneel. Het geheel versierd met verguld bronzen kariatiden en messing bieswerk (def.)
br. 96, h. 156, d. 46 cm
br. 106, h. 82, d. 53 cm
met twee deuren. Op vier -door x-regel verbonden- getorste poten
br. 101, h. 189, d. 45 cm
met openslaande schrijfklep, waarachter een interieur. In het gebogen front drie laden (restauraties, reconstructies)
br. 125, h. 119, d. 54 cm
De rechte kap met tandlijstwerk. In het front twee deuren en drie laden. Het geheel versierd met gestoken rozetten en strikwerk
br. 160, h. 212, d. 57 cm
met afgeschuinde zijden en gecontourneerde onderregel. Scharnier rechterdeurtje defect
br. 128, h. 83, d. 44 cm
met lade. De vier deuren met geplisseerde en gegaasde panelen. Het geheel versierd met messing bieswerk
br. 153, h. 95, d. 47 cm
met lade, twee deuren met gecontourneerde panelen en uitklapbare dubbele lessenaar, waarachter een interieur. Op voluutvormige poten
br. 107, h. 124, d. 39 cm
met uitschuifbare bladen onder het blad. Het geheel versierd met ebbenhouten robbellijstwerk en -spiegels. Op gezwarte bolpoten (samengesteld)
115 x 83, h. 78 cm; ieder blad br. 48 cm
met opengewerkte fries en twee deuren, ieder met poortvormig paneel. Op slofpoten
br. 108, h. 115, d. 32 cm
met groen gemarmerd houten bovenblad. Op de stijlen halve kolommen
br. 132, h. 99, d. 30 cm
met opklapbare zijbladen
151 x 97, h. 49 cm
br. 120, h. 101, d. 29 cm
met paraplustandaard, lekbak en ovale, kantelbare spiegel
h. 210 cm
met boldeksel. Rijk beslagen met ijzeren banden en -stermotieven. Geen sleutel (rest.)
br. 120, h. 74, d. 57 cm
met lade (één lade ontbreekt)
135 x 64, h. 75 cm
de gecontourneerde kap met snijstuk en ruit, waaronder twee deuren met ruiten in vakwerk. De dubbelgebogen onderkast met vier laden. Op balklauwpoten
br. 247, h. 265 en d. 54 cm
met lade en twee uittrekbladen
120 x 90, h. 78 cm; ieder blad br. 45 cm
met in het gebogen front drie laden. Het geheel versierd met fijnhouten bieswerk en messing beslag. Op bolpoten (fineerschade)
br. 80, h. 73, d. 56 cm
met kop- en voetschot en opklapbare zijden. Op vier kantige, balustervormige poten. Met matras
162,5 x 80 cm (binnenmaten)
in vier delen. De onderste drie ieder met drie laden, de bovenste met spiegelwanden en glazen dekplaat
br. 118, h. 136, d. 55 cm
met onder de rechte kap twee deuren. Op bolpoten
br. 199, h. 184, d. 83 cm
met onder de gebogen kap twee deuren, ieder met ruit. De voet met lade. Op bolpoten
br. 153, h. 219, d. 55 cm
met onder de rechte kap twee schuifdeuren met ruiten in vakwerk. De onderkast met twee schuifdeuren, beide met paneel
br. 203, h. 233, d. 47 cm
bestaande uit een tweepersoons ledikant met lattenbodems en twee bedkastjes, toilettafel met ronde spiegel en kruk en ronde tafel met twee stoelen
Binnenmaten ledikant: 192 x 188 cm; toilettafel: br. 139, h. 134, d. 44 cm; tafel: diam 80, h. 68 cm
Uit de collectie van Pieter Goedings, oud eigenaar van bioscoop ‘The Movies’
[8]
met drie laden en zwart gelakt bieswerk
br. 116, h. 93 en d. 43 cm
in twee verdelingen. In het gebogen front twee jalouziedeuren en lade. Geen sleutels
br. 81, h. 210 en d. 57 cm
Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941)
in twee delen. De gecontourneerde kap met snijstukken. In het gebogen front twee jalouziedeuren en lade
br. 105, h. 231 en d. 62 cm
op balustervormige kolompoot met viersprant. Met één tussenblad
diam. 138, h. 77 cm; tussenblad br. 66 cm
met aan één zijde twee laden. Op vier -door H-regel verbonden- deels gedraaide poten
211 x 79, h. 79 cm
met lade. Op vier taps toelopende poten
200 x 88, h. 77 cm; ieder uittrekblad br. 90 cm
op vier door regels verbonden poten. Polychroom beschilderd
103 x 58, h. 74 cm; ieder blad br. 68 cm
8300-8329 - Antieke en klassieke kleine meubelen
met twee laden en messing bieswerk en -ajour hekwerk
br. 77, h. 77, d. 39 cm
met rond blad, gestoken adelaarskoppen, -hoefjes en -palmetten. Op driesprant
diam. 44, h. 100 cm
met fijnhouten inlegwerk met voorstellingen van schelpen en vlinders
48 x 33, h. 72 cm
[4]
met kantig blad. Op kantige en gecanneleerde kolompoot met driesprant. Het geheel versierd met gestoken acanthusbladeren en marqueterie. Op klauwpoten (rest.)
diam. 35, h. 99 cm.
met twee jalouziedeurtjes, fijnhouten marqueterie van ovaal met bloesemtakken, bieswerk, tandlijstwerk en cannelures
br. 75, h. 77, d. 43 cm
met 'fleur de pêche' marmeren blad
br. 75, h. 97, d. 52 cm
met grijs marmeren blad, één deur en verguld bronzen rozetten
diam. 46, h. 83 cm
met uitschuifbaar paneel en geborduurde voorstelling van bloemenkrans
br. 75, h. 92 cm
met brèche d' Alep marmeren blad. In het gebogen front drie laden, alle met biscuit ovaaltjes en verguld bronzen beslag
br. 53, h. 80, d. 33 cm
met gedraaide regels, stijlen en spijlen. Op zwenkwieltjes
br. 42, h. 50, d. 34 cm
met lade
br. 51, h. 53, d. 37 cm
met lade en messing beslag (geen sleutel, geen glasplaat)
75 x 50 en h. 77 cm
met wit geaderd grijs marmeren blad
68 x 33, h. 80 cm
41,5 x 41,5, h. 47 cm
met wit geaderd grijs marmeren blad. Op drie groen gelakte gebogen poten met gestoken adelaarskoppen en -klauwpootjes
diam. 54, h. 91 cm
op kolompoot met viersprant en zwenkwieltjes. Het geheel versierd met gestoken knorlijst, voluten en gestileerde bloemenmand
92 x 46/92, h. 75/73 cm
Op gedraaide kolompoot met driesprant
diam. 80, h. 74 cm
met drie uitschuifbare panelen, ieder met imitatie verheven goudlederen panelen
br. 61, h.119 cm
met rond blad. Op groen gelakte gestoken kolompoot met driesprant en klauwpoten
diam.69, h. 76 cm
80 x 60, h. 62 cm
met lade. Op vier -door regels verbonden- poten. (rest.)
84 x 50, h. 50 cm
met rond groen vilten blad
82 x 40,5/81, h. 80/77 cm
met lade, tussenblad en fijnhouten bieswerk (deel lijstwerk ontbreekt)
60 x 32, h. 77 cm
met gecontourneerd blad. Op vier gedraaide en geribde poten
105 x 80, h. 70 cm
met lade. De openslaande klep met spiegel en open vakwerk. Knottenbak ontbreekt
br. 51, h. 73, d. 36 cm
met één deur (geen sleutel, deurtje dicht). Hierbij rond rozenhouten tafeltje, 19e eeuw, met marqueterie de cube en mahoniehouten tafeltje, 19e eeuw, met uitklapbaar blad en lade
br. 70, h. 75, d. 20 cm; diam. 60, h. 62 cm; 51 x 27/54, h. 73/71 cm
114/35 x 90 en h. 69 cm
Uitgevoerd met decoratie van putti en guirlande.
h. 94 cm, b. 66 cm
Met religieuze voorstelling.
h. 50 cm, b. 40
zeshoekig
h. 69,5 cm. br. 40,5 cm.
8600-8658 - Antieke en klassieke stoelen en banken
met zwart lederen bekleding (rest.). Het geheel rijkelijk versierd met o.a. verguld bronzen adelaars, palmetten en klauwpoten
bestaande uit bank en vier medallionfauteuils, alle met differente muziekinstrumenten op de kapregels en tapisserie stoffering
[5]
met gestoken dolfijnen op de armleggers. De groene damasten stoffering met lauwerkransen en lierornamenten (stoffering één zitting def.)
[4]
met goudgele gebloemde stoffering
met snijstuk op de kapregel en zijden stoffering
br. 126 cm
met gebloemde damasten stoffering
[6]
met rode velours stoffering, messing inlegwerk (besch.) en los kussen
br. 210 cm
met gele stoffering
met o.a. putti, draken, acanthusbladeren, guirlandes en voluten
br. 225 cm
met geborduurde gebloemde stoffering
met oudroze velours stoffering (sleets)
polychroom beschilderd met vaasornamenten en florale motieven. Met groene velours stoffering